Ударно-хвильова терапія – якісне лікування захворювання суглобів

В лікуванні низки хвороб, особливо опорно-рухового апарату, значну ефективність доведено саме Ударно-хвильової терапії. Дія методу грунтується на використанні низькочастотних акустичних хвиль, що, проходячи крізь тканини людини, діють безпосередньо на проблемні ділянки.

Ударно-хвильова терапія допомагає при больовому синдромі, стимулює кровообіг та відновлювальні процеси в пошкоджених тканинах, а також сприяє загальному покращенню самопочуття.

 

 

 

 

Переваги:

Перша головна перевага в застосуванні – радіальна хвильова терапія не вимагає присутності пацієнта в стаціонарі чи оперативного втручання. Метод зовсім безболісний, і призначається, зазвичай,  курсом від 3 до 7 процедур, тривалість яких визначає лікар.

  • Неінвазивний метод лікування ортопедичних захворювань;
  • Альтернатива хірургічним втручанням при травмах і захворюваннях опорно-рухового апарату;
  • Від 3 до 8 амбулаторних сеансів;
  • Можливість використовувати на хронічній стадії захворювання і при його первинних проявах;
  • Швидке знеболення без анальгетиків.

Серед переваг також варто відмітити високу ефективність процедури. Це зумовлено локальністю впливу – хвилі сфокусовано на призначеному місці та визначеній глибині. При цьому енергія не розсіюється, а концентрується в проблемній ділянці. Глибину проникнення, інтенсивність та інші параметри можна регулювати саме для визначеної ділянки та хвороби. Результатом є високий терапевтичний ефект.

Найбільший терапевтичний ефект від дії ударно-хвильових імпульсів високої енергії відбувається в більш щільних тканинах і на межі поділу тканин: кістка-сухожилля, м’яз-фасція і т.д.  Вплив УХТ  на ділянку патологічного вогнища розриває замкнутий круг больових імпульсів, наслідком чого являється швидке зменшення або відсутність больового синдрому.

Застосування ефективне в:

І. Ортопедія, ревматологія, фізіотерапія і реабілітація:

«свіжі» переломи, гіпертрофічні несправжні суглоби і сповільнення,  консолідації переломів кісток кінцівок, дегенеративні зміни і запальні процеси в сухожилках і зв’язках на ділянках з’єднаннях сухожилок-кістка (ентезопатія).

ІІ. Ударно-хвильова терапія в тригерних точках

ІІІ. Постіммобілізаційні контрактури суглобів.

ІV. Лікування м’язевих контрактур, наслідків пошкодження капсульно-зв’язкового апарату і м’язів (розтягнення і розриви), артрози.

Плечовий суглоб:

– Імпіджмент-синдром;
– Піддельтовидний бурсит;
– Підакроміальний бурсит;
– Ригідність м’язів-ротаторів манжетки;
– Кальцифікуючий тендиніт ротаційної манжетки
– Плече-лопатковий синдром

Ліктьовий суглоб

–  «Тенісний» лікоть,
–  Епікондиліт;
–  Артроз ліктьового суглоба. 

Кульшовий суглоб: 

–  Деформуючий артроз кульшового суглоба (коксартроз);
–  Трохантерит (запалення синовіальної сумки великого вертлюга) 

Колінний суглоб:

– Деформуючий артроз колінного суглоба  (гонартроз);
– Тендо-періостеопатія верхнього і нижнього полюса наколінка;
– Синдром власної зв’язки наколінка;
– Пошкодження меніска, зв’язок. 

Остеохондроз шийного відділу хребта;

 

 

 

 

“П’яткова шпора”;

Артроз плюсне-фалангових суглобів.

Отримати консультацію та пройти курс лікування хвороб опорно-рухового апарату Ви можете в Центрі реабілітації "Рух без болю"

 

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Останні новини

Хочемо розповісти Вам про кінезіотерапію Кінезіотерапія, від грец. kinesis-рух, це спосіб природнього відновлення здоров’я.Завданням кінезіотерапії є:-пошук причини виникнення проблеми (може...
31 липня
На курсах кінезіотейпування Ви отримаєте теоретичні знання та практичні навики з тейпування плечових суглобів,колінних,гомілково-ступневих,ліктьових,зап'ястя,тейпування шийного відділу хребта,грудного,поперекового при болях в...
2 травня
Хочемо розповісти Вам про остеопороз, методи і засоби його діагностики, та як запобігти переломам кісток, зокрема хребта та стегна, як...
24 квітня
Чи важливо,щоб у Вашої дитини хребет та склепіння стопи формувались анатомічно правильно? Чи норма плоскостопість? Чи відіб’ється викривлення хребта та...
24 квітня
Необхідно вживати в їжу більше продуктів,що багаті на кальцій, а саме :кисломолочні продукти з невисоким вмістом жиру(кефір,йогурт),сметана,сир,молоко;риба;капуста,селера,зелена квасоля,петрушка,кріп,гарбуз;курага,горіхи. Необхідно вживати...
16 жовтня 2018 р.
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео